InfraXstructure event – 21 April – Warsaw !

by Grzegorz Kulikowski

ixs-logo-poziome-01
Już niedługo pierwsza edycja niezależnej konferencji poświęconej Data Center, która skierowana jest do wszystkich zarządzających systemami i infrastrukturą centr danych. InfraXstructure to wydarzenie, stworzone przez niezależnych specjalistów technologii Data Center.

Impreza odbędzie się 21 kwietnia w Warszawie i ma na celu propagowanie wiedzy, swobodną wymianę doświadczeń między uczestnikami oraz możliwość poznania wielu ciekawych ludzi, mierzących się z codziennymi wyzwaniami związanymi z Data Center.

Agenda już niebawem pojawi się na ich stronie. Wciąż dostępnych jest jeszcze kilkanaście biletów w pakiecie Early Birds (200zł).

Mam nadzieję, że zobaczymy się na miejscu!

ENG

Hey,

Soon will take place first independent Data Center conference in Poland, that is adressed to all who manage and maintain Data Center systems.

InfraXstructure is the event created by the independent experts in Data Center technologies. The first edition of the conference is going to be held on April 21st in Warsaw. The idea is to promote the latest technologies, breakthrough ideas and trends in both the global nad Polish Data Center market.

The agenda will soon be published on our website, and we still have some Early Birds tickets in the price of 50EUR.

Hope to see you there!

LINK -> one one one <- LINK

You may also like

Leave a Reply

Chinese (Simplified)EnglishFrenchGermanHindiPolishSpanish