Hello world!

by Grzegorz Kulikowski

Witam,

aby bardziej się zmotywować do nauki powershell’a postanowiłem założyć Blog’a.  Dziwnie?  Być może, czasami potrzeba jakiejś dodatkowej motywacji.  W moim przypadku postanowiłem przekazywać zdobytą wiedzę na szersze grono.  Mam nadzieje że chęć pokazania się z jak najlepszej strony zmotywuje mnie do tego abym mocniej się przykładał w zgłębianiu wiedzy z zakresu vmware i powershell.

O czym ?

O wykorzystaniu powershella w pracy z produktami VMWare.  Będę starał się opisywać najciekawsze rzeczy które spotkam na drodze zgłębiania tajników tego zwierza. Jeśli ktoś kto czytałby bloga uważa iż napisałem w którymś momencie stek bzdur, bądź wie jak zrobić coś lepiej, niech śmiało skomentuje  , konstruktywna krytyka zawsze mile widziana, a swoje wpisy będę starał się aktualizować na bieżąco aby inni czytający nie musieli powtarzać tych samych ‘byczków’ co ja.

Sam nie uważam się za żadnego guru ani w temacie vmware ani powershell, codziennie uczę się nowych rzeczy, i zamierzam opisać te języki od podstaw ,  instalacja, podstawowa składnia, pierwsze komendy, ćwiczenia.  Jeśli ktoś chciałbym pochwalić się swoimi wypocinami na ten temat z wielką chęcią zawsze umieszczę odnośnik do jego strony, bądź założę nowy wpis.

Z racji iż jest już 3 rano, kończę pierwszy wpis i uważam blog za otwarty.  Mam wielką nadzieję ze wystarczy mi wytrwałości w regularnych aktualizacjach 😉

You may also like

1 comment

tjabek July 31, 2009 - 1:29 pm

no to powodzenia….

Reply

Leave a Reply

Chinese (Simplified)EnglishFrenchGermanHindiPolishSpanish
Streaming live on Twitch right now.
CURRENTLY OFFLINE